Kto? JaBel??

Jablko Belmac, na tvojom stole.

Podoba jablka Belmac v zrelom stave

 Ja Belmac, pod prezývkou známy aj ako JaBel, celým menom Jablko Belmac, by som  Ťa, áno Teba, čo tieto riadky práve čítaš, rád v prvom rade privítal na mojom osobnom blogu a povedal Ti  v krátkosti niečo o sebe, veď vieš, zoznamovaciu klasiku. 

Belmac a jeho detstvo

Ako dieťa som bol pekné ,,kvietko“, vyrastal som v Kanade, konkrétne v meste Quebec. Keď som dozrel, začal som cestovať po svete. Moji rodičia, obaja záhradníci, mi vždy tvrdili, že som niečo extra, že dokážem vo svete preraziť a vystúpiť z radu obyčajných jabĺk. 

Z Jablko Belmac na JaBel

Po tom, ako som dozrel, začal som s celosvetovou spoluprácou, vybral si prezývku, aby si ma ľudia ľahšie zapamätali a začal som cestovať. Veľa, neustále som bol rozlietaný vo svete. Medzi moje kvality nepochybne  patrí odolnosť voči chorobám, už ako malý som bol silný ako buk, neskromne priznám, že som aj krásavec, plnochutný a tiež sladký. Ale aby sa môj blog nezmenil na on-line zoznamku, budem pokračovať ďalej.

JaBelove najobľúbenejšie

Milujem jeseň. Prečo? Cítim sa vždy tak zrelo a plný vitamínov. Všetci mi hovoria, že je to moje najplodnejšie obdobie, voniam a chutím vraj najlepšie. A kde chutím najlepšie? V jedinečných receptoch v spojení s najkvalitnejšími surovinami. Preto by som Ti rád prezradil, že Ti budem každý týždeň prinášať recepty. Tie najlepšie, akými Ťa tlačila určite aj Tvoja babka a starká počas prázdnin. Bude to stáť za to. Sľubujem a položím aj život za Tvoju spokojnosť!

ilustračný obrázok jablkový koláč

O autorke

Volám sa Katarína a pečenie je mojou veľkou záľubou skoro 10 rokov. Milujem prípravu sladkých koláčov, na ktorých si následne pochutná celá moja rodina, kamaráti a ďalší okruh blízkych. Pečeniu sa venujem iba vo voľnom čase, keďže ešte stále študujem. Navštevujem vysokú školu v Trnave. Pochádzam zo Žiliny, takže mi čas vypĺňa okrem štúdia aj cestovanie domov. Jedného dňa by som sa chcela pečeniu venovať naplno. Rada uverejním čo najviac receptov, ktoré zvládnu aj úplní začiatočníci ale aj také, ktoré budú pre nejedného z vás výzvou. Ak by ste sa chceli o mne dozvedieť niečo viac, len smelo na môj instagram, kde nájdete aj fotky mojich výtvorov. Takisto tu nájdete sekciu JaBelov receptár. Nájdete tu recept na jablko belmac fit štrúdľu alebo jablko belmac koláčik.

Čo nájdete na stránke?

Hlavným hrdinom stránky je Janlko Belmac, odrody jablka z kanady. Preto sa celá stránka sústredí na rôzne metódy spracovania tejto výbornej suroviny. V kategórii JaBelov receptár nájdete množstvo chutných, jednoduchých a rýchlych koláčikov, ktoré vám spríjemnia život. Dúfam, že vám budú chutiť rovnako ako nám.

Volám sa Katarína, som študentkou vysokej školy a zo všetkého najviac ma baví pečenie. Nie som žiadny profík. Robím len to, čo ma baví.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *